Кошик
5 відгуків
2bobramarket
+380639485429

Сантехніка Roca

Компанія Roca розпочала свою діяльність з виробництва чавунних радіаторів для домашніх систем опалення на власній фабриці в Гаве, передмісті Барселони. Після початку виробництва радіаторів компанія додала в асортимент своєї продукції бойлери. У 1929 році Roca вийшла на ринок з ваннами свого виробництва.

Roca всегда внимательно следит за изменениями в отношении общества к водным ресурсам, основным природным ресурсам, с которыми она работает, и поэтому в 1936 году компания решила начать производство стеклокерамики для ванных комнат. После этого в 1954 году компания начала производство изделий из меди.

В 1990-х годах Группа сделала первый шаг к развитию на международной арене, открыв филиалы и подписав договоры с местными компаниями, производителями ведущих брендов. Помимо Португалии и Франции Roca начала работать в Великобритании, Германии, Италии, России, Марокко, Аргентине, Бразилии и Китае.

Поворотним моментом в процесі інтернаціоналізації бізнесу стало придбання Swiss Keramik Holding Laufen, в той час четвертого за величиною міжнародного виробника. Придбання компанії Laufen дозволило Групі зміцнити свої позиції на стратегічних для компанії ринках Східної Європи, Бразилії та США, де до цього бренд був представлений недостатньо широко.

У 2005 році Roca оголосила про амбітний стратегічному плані розвитку, орієнтованому, в першу чергу, на облаштування ванних кімнат, і досягла світового лідерства в цій області в 2006 році.

В даний час мережа торгових точок Roca охоплює понад 135 країн, поставки здійснюються з 76 власних підприємств, на яких працює понад 20 тисяч осіб.

Roca в Росії

ТОВ «Року Рус», дочірнє підприємство Roca Group, що працює в Росії з 2004 року. Будівництво першої черги власного заводу почалося восени 2004 р. в р. Тосно Ленінградської обл. і було закінчено влітку 2006 р. Обсяг виробничих площ становить 26 000 м2 , загальна територія заводу — 10 га.

• Завод в р. Тосно став першим іноземним підприємством по виробництву санітарної кераміки, побудованим на території Російської Федерації.

• Інвестиції в будівництво першої черги склали 40 млн. євро.

• Завод оснащений сучасним обладнанням для виробництва санітарної кераміки провідних фірм-виробників з Італії і Німеччини.

• Зараз на підприємстві працюють близько 250 співробітників. Продуктивність заводу становить 600 тис. одиниць продукції в рік.

• В даний час ряд колекцій під торговими марками Jika і Roca виробляються на власному заводі під Санкт-Петербургом.

• На російському ринку «Року Рус» представляє вироби з санітарної кераміки під торговими марками Roca, Jika і Laufen.